Automatizace domácnosti od Somfy - L2M - rolety s.r.o - stínící a vratová technika

Automatizace domácnosti od Somfy

Automatizace domácnosti od SomfyAutomatizace domácnosti od Somfy

Ovládejte celý svůj rodinný dům pomocí chytrého telefonu. Představujeme automatizaci domácnosti v podání naší partnerské společnosti Somfy. Vaše bydlení má sloužit vám, ne vy jemu!

Ovládejte svou domácnost přímo z telefonu.Ovládejte svou domácnost přímo z telefonu.

Jak automatizace domácnosti funguje?

Automatizovaná domácnost se stará o vaše pohodlí, bezpečí a přináší významné úspory na energiích. Nemusíte tak vstávat, abyste vytáhli žaluzie, otevřeli přátelům vjezdovou bránu nebo zhasli před spaním světlo. Můžete i nechat samostatně pracovat předem navolené scénáře, které budou myslet za vás. Například v silném větru se automaticky stáhne vaše kazetová markýza, aby se nepoškodila.

Co více si od moderního bydlení přát? Všechna kompatibilní zařízení jako je stínění, garážová vrata, vjezdové brány a osvětlení jsou napojena na jeden ze systémů ovládání - TaHoma®, nebo Connexoon.

Na webu Somfy se také můžete seznámit s odpověďmi na nejčastější dotazy na téma automatizace domácnosti

Automatizovanou domácnost můžete ovládat ze smartphone, tabletu, počítače, nebo prostřednictvím dálkových ovladačů.Automatizovanou domácnost můžete ovládat ze smartphone, tabletu, počítače, nebo prostřednictvím dálkových ovladačů.

O systému Connexoon

Systém Connexoon funguje na principu tří aplikací pro váš chytrý telefon, z nichž každá se stará o jinou část vašeho domova. Connexoon Window o stínění, Connexoon Access o vrata a bránu a Connexoon Terrace o útulnou atmosféru na vaší terase.

Ovládání jednotlivých prvků domácnosti je stejně snadné jako u systému TaHoma®, systém Connexoon však nepropojí celou domácnost - máte na výběr z libovolné kombinace dvou aplikací

Máte o systém Connexoon zájem? Zjistěte více, nebo si nechte poradit od nás.

Ovládejte jednotlivé prvky domácnosti pohodlně a efektivně.Ovládejte jednotlivé prvky domácnosti pohodlně a efektivně.

O systému TaHoma®

Komplexní systém automatizace domácnosti TaHoma® se stará nejen o vaše pohodlí díky vlastní aplikaci pro chytré telefony, ale i o bezpečí vašeho domu a vaší rodiny. Můžete se spolehnout i na zpětnou vazbu, kdy vám systém dá vědět, že byla roleta v pořádku stažena a alarm aktivován.

Máte o systém TaHoma® zájem? Zjistěte více, nebo si nechte poradit od nás.

Bydlení nikdy nebylo příjemnější a bezpečnější.Bydlení nikdy nebylo příjemnější a bezpečnější.

Zajímá vás více?

Rádi vám vše odborně vysvětlíme a pomůžeme vám s výběrem vhodného řešení právě pro vás. Neváhejte se na nás obrátit.

Navštivte náš showroom

Created by Wallis Media

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.